فروش هیدرولیک و واسکازین شرکتی

فروش فله روغن هیدرولیک و واسکازین استاندارد شرکتی به‌ صورت  بالک و مظروف

روغن هیدرولیک
روغن‌های هیدرولیک عموماً در دستگاه‌های هیدرولیک، گردشی و دیگر کاربردهای صنعتی (پرس‌های سبک و سنگین جعبه کینگ انواع کمپرسور، جعبه‌دنده‌های بسته، یاتاقان‌های ضد اصطکاک و دستگاه‌های انتقال قدرت هیدرولیک) مناسب است و می‌بایست در مقابل اکسیداسیون و سایش مقاومت مناسب داشته باشند.
همچنین دارای قابلیت فیلتراسیون عالی باشند. عمده روغن‌های هیدرولیک موجود دارای قابلیت تفکیک‌پذیری آسان آب‌وهوا از روغن و نیز دارای خاصیت ضدکف می‌باشد. روغن‌های هیدرولیک عمدتاً در سطوح کیفیت HPL و HL تولید می‌گردند.
روغن‌های هیدرولیک در گریدهای ۲۲، ۳۲، ۴۶، ۶۸، ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۲۰، ۳۲۰ قابل‌عرضه می‌باشند

در مورد روغن هاي هيدروليك دو بحث ابتدايي وجود دارد

 درجه گرانروي: اين مشخصات نوعاً به‌وسیله نوع پمپ هيدروليك مورداستفاده شده در سيستم، دماي كاركرد و فشار كاركرد سيستم تعيين می‌گردد؛ اما فقط به اينجا ختم نمی‌شود. ساير پارامترهاي موردبحث عبارت‌اند از: نوع روغن‌پایه، كيفيت نهايي روانکار و مشخصه‌های عملكرد. مقادير اين پارامترها بر اساس محيط كاركرد، نوع ماشين و موارد متغير ديگر به‌طور اساسي تغيير می‌کند.

روغن جعبه دنده یا  واسکازین چیست؟

روغن جعبه‌دنده ترکیبی از روغن‌پایه و افزودنی‌هاست که دارای خاصیت ضد سایش و ضد ترک هستند و همچنین دردمای بالا پایداری قابل قبولی دارند.

وظیفه اصلی روغن جعبه‌دنده روانکاری چرخ‌دنده‌های جعبه‌دنده‌های دستی و اتوماتیک است

انواع اصلی روغن های جعبه دنده با توجه به کاربردشان ؟

روغن‌هایی که برای جعبه‌دنده‌های دستی و دیفرانسیل‌ها ساخته‌شده‌اند. که به آن‌ها MTF هم می‌گویند که مخفف Manual Transmission Fluid است.

–  روغن‌هایی که برای جعبه‌دنده یا گیربکس اتوماتیک ساخته‌شده‌اند که به آن‌ها ATF هم می‌گویند که مخفف Automatic Transmission Fluid است.

افزودنی های اصلی روغن جعبه دنده چیست؟

– افزودنی‌های ضد سایش، ضد ترک و EP (افزودنی برای فشار بسیار بالا ) . این ترکیبات علاوه بر اینکه مانع از برخورد مستقیم فلز با فلز می‌شوند از میزان اصطکاک هم می‌کاهند.

– افزودنی کاهنده نقطه سیلان این افزودنی نقطه انجماد روغن جعبه‌دنده را کاهش می‌دهد و سبب عملکرد بهتر روغن در دمای پایین‌تر می‌شود.

– افزودنی‌های خوردگی و اکسیداسیون: این افزودنی‌ها مقاومت فلزات را در برابر خوردگی شیمیایی و اکسیداسیون کاهش می‌دهند. همان‌طور که همه می‌دانند اکسیداسیون و واکنش‌های شیمیایی سبب فرسودگی و تخریب فلزات می‌شوند.

لطفا” جهت سفارش خرید روغن هیدرولیک و واسکازیه با پایه درجه یک شرکتی و  روغنها ماندد روغن های عملیات حرارات و موتور وسایر روغنهای استاندارد  شرکتی می توانید با شماره ۱۷۲۴۸۸۶-۰۹۱۲   ویا آدرس ایمیل oilcanir@gmail.com تماس حاصل نماید. تا در کوتاه ترین زمان محصول مورد نظر تحویل گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *